1. A - Lesní království

Lesni kralovstvi       Naše čtvrtá návštěva v království lesů byla opravdu letní. Slunce pálilo, my horkem sotva dýchali a i program, který pro nás Martina připravila, voněl létem. Nejdříve jsme si pověděli, proč rádi chodíme do lesa a jaké „dárky“ les pro lidi má. Pokusili jsme se složit dohromady dvě poloviny listů, přiřadit k nim plody správného stromu a strom pojmenovat. Na chvíli se z nás stala liščata, která se snažila uniknout vlkovi. Po svačině jsme zkoumali potravní řetězce a zkoušeli umístit obrázky zvířat na správná místa v namalovaném lese. Dopoledne v lese strašně rychle uběhlo a nám bylo líto, že už se musíme vrátit do civilizace.

                                                                                
                                                                                                                                                                                                            

 

Datum akce: 
18. 6. 2013
Školní rok: 
2012/2013
Záložky: