1. A - Říše loutek

Rise loutekPokud vystoupáte ve Větrníku /Domu dětí a mádeže/ do 3. patra, ocitnete se v království loutek. Sídlí tady totiž loutkové divadlo Spojáček, které každý měsíc hraje pro děti  dvě nedělní představení.
    Žáčci z 1.A přijali pozvání Pepovy maminky, která ve Spojáčku působí a spolu s paní učitelkou zašli do divadélka. Prohlédli si zákulisí i loutky, zahráli maňáskové divadlo, povodili marionety a nakonec vyrobili papírové figurky, se kterými by se také dalo  divadlo zahrát. Program připravil a dětem se celé dopoledne věnoval člen Spojáčku Kuba. Děkujeme.

                                                                                                                                                                               

 

Datum akce: 
30. 5. 2013
Školní rok: 
2012/2013
Záložky: