2.B - Sbohem Léto

    V sobotu 6. října se děti z 2.B, společně s rodiči a p. učitelkou, šly rozloučit s létem. A rozlučka to byla opravdu podařená. Venku nic nenasvědčovalo tomu, že už 14 dní vládne pan „Podzim“, a tak mezi námi panovala dobrá nálada.

    Pro tentokrát jsme zvolili trasu z Vratislavic přes Mojžíšův pramen a Císařský kámen na Obří sud. Cesta byla opravdu dlouhá a my jsme si ji krátili povídáním, sběrem hub i kaštanů. Pod Javorník jsme přišli unavení a do kopce se nikomu moc nechtělo. A opět nám přálo štěstí. Ten den jezdila lanovka zadarmo. Na Obřím sudu jsme se občerstvili a už jsme museli spěchat na vlak. Děti usoudily, že válením sudů budou dole rychleji.

   Příjemně utahaní jsme se na libereckém nádraží rozloučili a slíbili si, že opět  něco pro děti vymyslíme.

 

 

 

 

 

Datum akce: 
6. 10. 2012
Školní rok: 
2012/2013
Záložky: