2. A - Cesta za pokladem

poklad"Zbystři očka, pozor dej, pozorně se rozhlížej.
Parádnice mezi brouky, nejkrásnější z celé louky,
kabátek jí tečky zdobí, víš-li heslo, víc ti poví.
Utíkej k ní pro radu, jak se dostat k pokladu."

Takový byl poslední vzkaz, který čekal na děti z 2. A na jejich cestě za pokladem. Než se k němu dostaly, musely sledovat červené fáborky a hledat kartičky s otázkami. Písmena u správných odpovědí dala dohromady heslo, na nějž čekala Beruška - strážkyně pokladu. Všichni pátrači šťastně našli cestu, Berušku i poklad. Večer ještě poseděli u ohýnku, opekli buřty, poběhali v nočním lese. Děkujeme mamince Kačenky, že celou prima akci připravila a o vše se postarala.

                                                                                                                                                                                                   
 

 

Datum akce: 
4. 10. 2013
Školní rok: 
2013/2014
Záložky: