Parlament v Bílém Potoce

Po pondělních volbách se zvolení zástupci tříd vydali ve čtvrtek 8. 10. 2009 do Bílého Potoka na své každoroční dvoudenní výjezdní zasedání. Po úvodním slově paní ředitelky jsme se věnovali seznamovacím hrám a poté jednotlivým pracovním aktivitám. Ty byly prokládány hrami, ve kterých jsme se učili nenásilnou formou spolupracovat, komunikovat a diskutovat.

V pátek byly na pořadu zejména úpravy stanov a volba předsedy parlamentu. Z voleb vyšla vítězně Valča Fojtová – nová předsedkyně školního parlamentu, místopředsedkyní byla zvolena Míša Štalzerová (obě z 9. B). Zapisovatelkou a mluvčí parlamentu se stala Míša Kainová. O parlamentní nástěnku se bude starat Kamča Sasová a zprávy na webovky školy bude vkládat Kačka Šímová. Netřídním učitelem, prostředníkem mezi parlamentem a vedením školy, byla zvolena K. Kvapilová.

Dále se bude parlament scházet na svých pravidelných pondělních schůzkách a všichni věříme, že výsledky jeho práce brzy obohatí náš každodenní školní život.

.<>

.<>

Datum akce: 
8. 10. 2009
Školní rok: 
2009/2010
Záložky: