Lyžařský výcvik, Harrachov 2010, den druhý (2. 2.)

Dnes již naplno začal dvoufázový výcvik – dopolední a odpolední. Za výborných sněhových podmínek a krásného počasí jsme opět vyrazili na lyže.
Dopoledne obě sjezdařská družstva trénovala oblouky a zdokonalování techniky. Trochu chmurů nám nahnaly dvě sjezdařky, které se vydaly, v doprovodu dvou kantorů, na prohlídku Harrachova a Tanvaldu sanitními vozy. Odhadovaná zranění horskou službou se však nepotvrdila a tak byl nanejvýš naordinován klid. Dále ve výcviku můžeme tedy pokračovat v plném počtu.
Odpoledne se první družstvo vydalo na Čertovu horu na čtyřsedačkovou lanovku. A jezdili, a jezdili…
Běžecká část našeho zájezdu se opět vypravila na okruhy pod můstky. Dopolední program byl rozdělen do dvou skupin, kdy skupina A běhala po okruzích nahoru a dolu a skupina B zahájila nácvik klasické techniky – střídavý běh a běh soupaž. Odpolední program byl z důvodu výletu pana Šimoníčka do Tanvaldu ;) spojen a tak jsme kroužili po jednom vybraném okruhu nebo běhali pod kopec a zpět.
Večer si poslechneme krás(t)ké povídání o historii lyžování a Zimních Olympijských hrách.
Všechny zdravíme a zůstaňte s námi :)

Datum akce: 
2. 2. 2010
Školní rok: 
2009/2010