Lyžařský výcvik, Harrachov 2010, den čtvrtý (4. 2.)

Předposlední den akce byl dosti hektický. Dopoledne to tak však ještě nevypadalo.
Azurové nebe a s tím samozřejmě mráz odložily běžkařům start společného výletu k Mumlavským vodopádům, které jsou zamrzlé a totálně zapadané sněhem, o 30 minut. Jako dopolední rozjezd nám to stačilo. Po obědě jsme se opět rozdělili na skupinky a skupina A se pokusila vyjet na „Krakonošovu snídani“ – nakonec to otočila kousek pod, protože ji tlačil čas. Skupina B si zajela zakroužit na závodní okruhy pod můstky.
Sjezdaři udělali výrazný pokrok a i druhé družstvo pokořilo Čertovu horu. Sjíždělo modrou a část červené sjezdovky a nastavilo tím laťku prvnímu družstvu, které se tak zítra pokusí zdolat černou sjezdovku. Odpoledne proběhly krátké jízdy obratnosti (jízda po jedné lyži, dřepy apod.).
Předvečerní program obstaral zmrzlinový pohár, večerním programem byla diskotéka v maskách, kterou si moderovali Patrik Pěknic a Honza Novák alias Adéla („Kousalová“) :bigsmile:

PS: Díky za zprávy a chválu.

Datum akce: 
4. 2. 2010
Školní rok: 
2009/2010