Lyžařský výcvik, Harrachov 2010, den poslední (5. 2.)

Uteklo to jako voda. Poslední den lyžáku je úspěšně za námi. Sjezdovka a běžecké tratě pod Čertovou horou v Harrachově se s námi rozloučily po svém – čertovsky. Nebylo moc vlídně – zataženo a větrno, ale stejně jsme ještě dopoledne vyrazili na poslední tah. Dvě hodinky běžkařům stačily, necelé tři vyšly na sjezdařské permice.
Celkově vzato byl výcvik velmi zdařilý (zamhouříme-li obě oči nad průvodním chaosem okolo ubytování). Všichni běžkaři a sjezdaři se dokázali během výcviku chovat na výbornou, nicméně v předposlední jízdě na sjezdu jsme se se štěstím vyhnuli maléru, a stačilo k tomu jediné – neuposlechnutí a nerespektování cedulí SLOW na sjezdovce. Ale jak se říká – štěstí si občas sedne i na ***, takže vše má opět svůj happy end.
Zhodnotíme-li letmo pobyt na penzionu, tak jedinná kaňka směřuje na neustálý nepořádek v lyžárně a v botníku. Všechno ostatní opět výborné. Z pohledu vyučujících rozhodně výborný a kvalitní lyžák. A z pohledu žáků? Teď někteří domů nechtějí, někteří se těší. Jak to tak bývá. Chtějí-li se účastníci tohoto zájezdu podělit o své dojmy, prosíme je, aby zanechali komentáře u tohoto článku. Díky.
Závěrem: děkujeme všem za průběh kurzu a přejeme krásné jarní prázdniny (že by opět na lyžích?).

Video z běžecké části

.<>

Datum akce: 
5. 2. 2010
Školní rok: 
2009/2010
Záložky: