Školní florbalový turnaj

Dne 30.4. se na naší škole konal turnaj trojic ve florbalu. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií: 6.+ 7.třída a 8.+ 9. třída. Turnaje se mohli účastnit chlapci i děvčata a za každou dívku v týmu byl jejímu družstvu přičítán před začátkem každého utkání jeden gól. Této výhody však využila pouze dvě družstva a z celkového počtu třiceti hráčů byly jen tři statečné – Škorničková, Šulcová a Štalzerová. V každé kategorii bylo přihlášeno pět týmů, které mezi sebou bojovaly o celkové umístění systémem každý s každým.

celkové umístění

kategorie 6.+ 7. třída:

  1. místo – Fiala, Pěknic, Vorel
  2. místo – Foršt, Jakubec, Novák
  3. místo – Andrš, Škorničková, Šoltys

kategorie 8.+ 9. třída:

  1. místo – Andrš, Dvořák, Mimra
  2. místo – Labovský, Soukup, Zítko
  3. místo – Čermák, Ohnsorg, Prade
Datum akce: 
30. 4. 2010
Školní rok: 
2009/2010
PřílohaVelikost
Image icon 30042010_florbal.jpg228.79 KB