Sportovně-vědomostní soutěž "Syner školám 2010"

Na konci měsíce května se naše škola účastnila sportovně-vědomotní soutěže „Syner školám“ konané na ZŠ Dobiášova.

Ve dvou dnech soutěžili žáci prvních až devátých tříd v různých disciplínách. Ze sportovních můžeme jmenovat skok do dálky, vybíjenou, florbal, běžeckou štafetu či člunkový běh. Vědomostní část byla zastoupena luštěním sudoku a vědomostním testem.

Některé disciplíny nám šly lépe a jiné hůře. Za vyzdvihnutí však stojí výkony žáků čtvrtých a pátých tříd ve vybíjené a radost nám udělaly i dobré výsledky vědomostního testu žáků šestých až devátých tříd.

Prapor školy pozvedli i učitelé, kteří soutěžili ve volejbalovém deblu a střelbě na florbalovou branku. Nebýt vysoké sítě, malé branky, špatně zahnuté hokejky, nedbale nafouklých míčů a sportovní smůly, zcela jednoznačně bychom brali zlato :)

Všichni jsme si soutěže užili a už se těšíme na příští ročník!

Datum akce: 
27. 5. 2010
Školní rok: 
2009/2010
PřílohaVelikost
Image icon 28052010_syner.jpg223.17 KB