Školní výlet 9.A

Školní výlet na Máchovo jezero ve dnech 17. – 18. 6. 2010 se ve všech směrech povedl. Výletu se nás zúčastnilo jedenáct žáku a naše třídní učitelka. Ubytováni jsme byli v chatkách v chatové osadě KARAKUL nedaleko břehů Máchova jezera. Na místo jsme se dopravili vlakem do Starých Splavů a poté od nádraží pěšky k chatkám. Po ubytování se v chatách jsme ihned vyrazili k vodě. Po menším bloudění, při kterém jsme narazili například na nudistickou pláž, jsme se dostali k vodě. Nejdříve jsme si vypůjčili šlapadla, s kterými jsme prozkoumali vody jezera, v kterém jsme se poté koupali. Jelikož počasí nám přálo a sluníčko hřálo, tak jsme se opalovali na pláži a mnozí z nás se také pěkně spálili. V podvečer jsme se vrátili zpět do chatek. Na večeři jsme šli ke stánku kde jsme si objednali pizzu, na které si všichni pochutnali. Večer přichystali kluci pro holky stezku odvahy, která jim, ale nepřipadla dosti strašidelná, proto byla vymyšlena ještě stezka další, lepší a s přibývající tmou i hrůzostrašnější. Spát se šlo až nad ránem, ale tak to má na správném výletu být. Druhý den se málokomu chtělo vstávat, to i proto že se počasí poněkud pokazilo a sluníčko vystřídal déšť. Po obědě, který si každý uvařil sám jsme poklidili chatky do stavu, v kterém jsme je předešlého dne dostali a vydali se na zpáteční cestu do Liberce. Na výletě jsme si užili srandu, pobavili se a i počasí nám přálo. Náš poslední školní výlet na ZŠ se podle mého názoru a snad i podle všech jeho účastníků povedl jako málo který školní výlet. (Honza Vajsajtl)

.<>

Datum akce: 
17. 6. 2010 to 18. 6. 2010
Školní rok: 
2009/2010
PřílohaVelikost
Image icon 20100621_skolnivylet_16.jpg234.35 KB
Záložky: