Jak jsme se harmonizovali

Ani se nechce věřit, že se nám v letošním deštivém podzimu tak skvěle vydařil harmonizační kurz. Vyjeli jsme v týdnu od 11.10. do 15.10. jako již tradičně do Oldřichova v Hájích, do ubytovny Větrníku. A od prvního dne svítilo sluníčko. Dokonce jsme byli prvním kurzem, který sem přijel od srpna, po povodních. Po celý týden nás čekal skvělý program. Věnovali jsme se zejména osobnostně-sociální výchově, ujasňovali si vztahy ve třídě, hledali chyby a cesty k jejich nápravě. Dokonale nás rozebrali pracovníci Majáku o.p.s., kteří za námi přijeli v úterý a každé ze šestých tříd se věnovali po 4 hodiny. Celý program byl doplněn oddechovými aktivitami, jako společenský večer plný her, filmové představení, diskotéka se soutěžemi a večerní program tříd. Vedle výukových hodin jsme nalezli čas na sportování a rovněž jsme vyrazili do krásných Jizerských hor, prošli si naučnou stezku a také postavili jedinečné domečky pro lesní skřítky. Rovněž jsme společně utkali pavučinu vztahů, to abychom viděli, jak jsme ve třídě vzájemně provázáni. Unaveni, ale zharmonizovaní, jsme se v pátek vrátili ke svým rodičům. Teď už zbývá nezapomenout na společné chvíle a snažit se budovat dobrý kolektiv, který bude spolupracovat následující 4 roky.

Žáci 6.tříd

.<>

Datum akce: 
11. 10. 2010 to 15. 10. 2010
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20101510_harmonizacni_212.jpg242.48 KB
Záložky: