2.A - Na vlastní oči

Už v první třídě nám Sandra vyprávěla, jak jezdí na tréninky a závody ve skocích na lyžích. Připadalo nám to úžasné a hrozně nebezpečné.
V říjnu ve druhé třídě jsme konečně měli šanci ji vidět na vlastní oči. V Liberci se konaly závody o pohár rektora Technické univerzity a my byli
u toho. Sandra patřila mezi nejmladší a i když skákala na menším z obou můstků, nám – laikům – z toho bylo ouzko. Spolužák Jirka několikrát během závodů opakoval: „ Já bych NECHTĚL skákat na lyžích.“
Sandra sice tentokrát nestála na stupni vítězů, ale v našich očích byla stejně hrdinkou. Tím spíš, že o týden dříve, na Mistrovství České republiky si z Desné přivezla 2.MÍSTO! Blahopřejeme! děti, rodiče a paní učitelka ze 2.A
Musíme vám prozradit, že Sandry starší sestra Simona také skáče a také byla na MČR úspěšná. Získala 3. MÍSTO! Blahopřejeme!

7. 11. 2010
2010/2011