Florbalový turnaj dívek na ZŠ Lesní

Ve středu 24. listopadu se dívky z 8. a 9. ročníku naší školy zúčastnily Orion Cup turnaje ve florbale. Absolvovaly několik náročných zápasů se soupeřkami ze ZŠ Lesní (pořadatel), Ostašov, Harcov a Bojiště. Přes veškerou snahu a nasazení našich reprezentantek jsme se umístili až na celkovém čtvrtém místě, které vzhledem k vysoké kvalitě ostatních družstev nelze považovat za neúspěch.
Za naše nejproduktivnější hráčky byly vyhlášeny S.Košatová (3 branky) Š.Soukalová (1 branka), T.Suhajová (1 branka). Poděkování patří dále gólmance L.Škorničkové a ostatním hráčkám: P.Voničkové, K.Sasové, M.Doubkové, J.Lipčejové, T.Burkovské, K.Bondarové, T.Hrkotové, K.Křečkové, B.Lamberské. H.Patyiové, L.Jandurové a N.Hrdličkové.

Datum akce: 
25. 11. 2010
Školní rok: 
2010/2011