Hubertka

Ve středu 1. prosince jsme jeli na ekologický seminář do Bílého Potoka na chalupu Hubertka. Odpoledne jsme šli na výlet po Jizerských horách, byli jsme na vyhlídce Tišina, viděli jsme skálu nazvanou Francouzský klobouk a skalní mosty. Večer jsme si k večeři připravili řízky a brambory a pak si zkusili přírodopisné testy. Dozvěděli jsme se hodně o ptactvu, které hnízdí v Jizerských horách. Na závěr jsme se naučili tancovat jednu variaci country tance.
Druhý den jsme po snídani vyrazili na bobování, abychom si dostatečně užili krásného čistého sněhu. K obědu jsme si uvařili výborné špagety, uklidili a vydali se na úplně zavátou cestu na vlakové nádraží.
Zážitků máme plno, už se těšíme na další výlet na Hubertku.

Datum akce: 
1. 12. 2010
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20101201_hubertka_dsc_0111.jpg221.78 KB