Krajské kolo v plavání - Česká Lípa - 1. 12. 2010

Za mrazivého počasí jsme odjeli se žáky a žákyněmi naší školy obhájit prvenství z okresního kola v plavání do České Lípy na krajské závody. Družstvo chlapců 8. a 9. tříd (Michoň D., Šorejs K., Čížek J., Zítko T., Tříška P., Pěknic P., Soukup J.) tuto roli favorita splnilo na výbornou. V rámci silné plavecké konkurence dokázalo porazit ZŠ Ještědskou, ZŠ Harrachov, Gymnazium Česká Lípa, ZŠ Tanvald i ZŠ Jablonec n.N. Za 100% reprezentaci naší školy těmto žákům děkujeme a gratulujeme ke kvalitním sportovním výkonům.

Družstvo dívek provázela od rána smůla, jelikož nemoc zdolala ze dne na den i náhradnice náhradnic, tudíž družstvo nebylo kompletní a tak nemohlo bojovat v celkové soutěži o prvenství. Dívky (D.Zemlerová, P.Voničková, E.Bušková, M.Kousalová, M.Kainová) byly zařazeny pouze do individuálních disciplin, kde se nejlépe umístila D. Zemlerová – 1. místo, znak. Těmto reprezentantkám ke sportovním výkonům gratulujeme a též děkujeme za kvalitní reprezentaci naší školy.

Datum akce: 
1. 12. 2010
Školní rok: 
2010/2011
Záložky: