Mikuláš

V pátek 3.12. navštívil 1.stupeň naší školy Mikuláš! Spolu s andělem chválil a odměňoval děti, které byly po celý rok hodné a ty zlobivé přenechal dvěma strašidelným čertům. Naštěstí si však čerti nikoho neodnesli, protože všechny děti slíbily, že se zlepší a z pekla se vykoupily písničkou, básničkou či dokonce perfektně vyseknutými vyjmenovanými slovy po „B“. V každé třídě se děti s Mikulášem rozloučily pěknou společnou písničkou či jiným připraveným programem. Za to se mohly s Mikulášem a jeho pomocníky vyfotit a fotografie nejdete v galerii.

Děkujeme vedení školy za poskytnutí sladkých odměn pro žáky, p.uč. Vilhelmové za pomoc při organizaci akce a všem p.uč. 1. stupně za spolupráci. Samozřejmě nemůžeme zapomenou ani na hlavní aktéry – Mikuláš (Tomáš Zítko), anděl (Týna Musilová) a čerti (Míša Kainová a Dominik Michoň)..děku­jeme!!!

Datum akce: 
3. 12. 2010
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20101203_mikulas_01.jpg152.23 KB
Záložky: