Bodlinka ve škole

Jedná se o ekovýchovný projekt, do kterého se s velkým nadšením zapojili všichni žáci tříd 4.A a 4.B. Hlavních cílem je poskytnout útočiště malým ježkům, kteří zatím nejsou dostatečně připraveni přečkat zimu ve volné přírodě. Děti s pomocí rodičů připravily krásné dřevěné výběhy pro malé ježky a denně jim musí připravovat vydatné lahůdky z ježčí kuchařky. Ježky je třeba také pravidelně vážit. Zatím to jsou malí 40dkgramoví drobečci, ale až se jejich váha zdvojnásobí, budou připraveni k přezimování. Na jaře je pak děti budou moci společně vypustit do vhodného prostředí, kde už se o sebe musejí postarat sami. A až jednou zvečera uslyšíte podezřelé dupání za domem, třeba to bude právě náš Bodlinka se svojí novou rodinou.

Datum akce: 
10. 12. 2010
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20100930_klicovani10.jpg170 KB