Prosinec - Jednou za měsíc na výlet

##Sáňkování na Ještědu

Napadl sníh, výlety do přírody jsou náročnější, tak jsme se rozhodli pro tentokrát vyrazit na Ještěd, ale ne pěšky, nýbrž lanovokou a sjet si dolů sáňkařskou dráhou. Nechali jsme se vyvézt čtyřsedačkovou lanovkou na Skalku, pro některé to byl nadlidský úkol, ale všichni jsme to zvládli, nahoře nás čekala nejen větší zima, ale také se na nás tu a tam usmálo sluníčko. Sjeli jsme na Pláně, a tam nás čekalo nemilé překvapení, sice všechny tratě byly protaženy, lyžaři se měli dobře, jen na nás sáňkaře nějak pozapomněli, takže jsme si razili cestu závějemi. I přesto jsme si to užili vybrali jsme si to v koulování a házení do sněhu:). Po dobrém čaji a gulášové polévce jsme vyrazili na Bucharku a tam jsme si ještě pořádně zajezdili.

Datum akce: 
18. 12. 2010
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20101218_sankovani_jested_001.jpg116.9 KB
Záložky: