Hej Ty, víš to!?

Dne 20.12.2010 se v sále multikina Palace Cinemas konalo finálové kolo všeobecně vědomostní soutěže „Hej Ty, víš to!?“. Do velkého finále se ze školního kola probojovaly i dva týmy naší školy, které v konkurenci dalších osmi úspěšných družstev obsadily konečné páté respektive sedmé místo. Na celkovém pátém místě a krůček od medaile se umístili žáci 8.A (Jan Broschinski, Lucie Jandurová,Petr Roušar a Lucie Škorničková) a na sedmém místě skončili žáci 9.B (Michaela Kainová, Roman Labovský, Jakub Soukup a Tomáš Zítko). Oběma týmům gratulujeme!
Na závěr připravili organizátoři akce pro soutěžící i celou jejich třídu překvapení v podobě promítání 3D filmu, kterým byla tato velice zdařilá akce ukončena.

Datum akce: 
4. 1. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110104_vycoolse.jpg172.36 KB