Recitační soutěž 2011

Někdy je báseň jasná a prostá, jindy zase zašifrovaná jako rébus, jehož tajenka je ukryta mezi řádky.

V úterý 8. února 2011 se v naší škole konala recitační soutěž. Během dvou hodin nám své schopnosti předvedlo 28 mladých recitátorů z 2. až 9. tříd. Této soutěži předcházel více či méně pečlivý výběr básniček, nácvik, recitace „nanečisto“, určitě i nervozita a tréma. Ale soutěžící si s těmito nástrahami poradili dobře a samotné zápolení pak proběhlo bez větších problémů. Všechna vystoupení byla spravedlivě odměněna potleskem přítomných diváků. Porota měla možnost vyslechnout řadu básní i úryvků z prózy, od krátkých básniček těch menších až po náročné texty žáků z vyšších ročníků. V závěru na všechny soutěžící čekala sladká odměna.
Všem recitátorům děkujeme za účast a přejeme jim, aby si i nadále zachovali zájem o poezii. Postupujícím gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!

Do okresního kola postoupili:
Matyáš Šípek
Šinkovský Zdeněk
Sabina Estočáková
Jakub Mašek
Bára Filipi
Aneta Horká
Kristýna Bondarová
Lukáš Jakubec

Datum akce: 
8. 2. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110208_recitace_00.jpg11.8 KB