Lyžařský kurz 7. tříd - den čtvrtý

Od rána jsme s hrůzou v očích pozorovali oblohu, obávali jsme se deště. Přesto jsme odhodlaně v 9:00 hod odstartovali lyžařský výcvik pozdravem „Skol“.
Sjezdaři opět brousili stráně Čertovy hory, vyhýbali se plotnám a davům lyžařů. Přesto všichni byli spokojeni. Množství pádů se minimalizovalo, styl už je čistější. Odpoledne proběhl závod ve slalomu a ve sjezdových dovednostech.
Běžkaři zahájili dnes výcvik opět herně – vyřádili se ve štafetách. Odpoledne se pak vydali na vyjížďku. Kluci zvolili trasu a zodpovědně na mapách náš postup neustále kontrolovali. Vyjížďka byla skvělá, díky velkým lyžařským pokrokům si dnes všichni opravdu zalyžovali.
Po večeři jsme zahájili poslední večer sladkým překvapením – zmrzlinovým pohárem, pak následovalo slavnostní předávání účastnických listů s odměnami, maškarní bál proložený soutěžemi a závěrečná diskotéka. Jelikož jdeme zítra naposledy lyžovat a nechceme si způsobit nějaký úraz, nepodlehli jsme tlaku ze strany dětí o prodloužení večerky.

Sjezdaři
Dnes jsme byli znovu na Čertově hoře. Už umíme všichni lyžovat.

Běžkaři
Dnešní den byl nejlepší. Díky Karlově orientaci v terénu jsme si krásně zajezdili. Zažili jsme plno sjezdů, výšlapů a rovinek. Škoda, že se zítra jede domů.

Datum akce: 
14. 2. 2011 to 18. 2. 2011
Školní rok: 
2010/2011