Lyžařský kurz 7. tříd - den druhý

Dopoledne i odpoledne probíhal výcvik opět podle družstev. Počasí nám přálo, občas vysvitlo i sluníčko, ale bohužel ledové plotny stále vykukovaly.
Sjezdařské družstvo bylo oslabeno o jednu účastnici, která ze zdravotních důvodů – ne však vlivem úrazu, ukončila předčasně výcvik. Téměř všichni sjezdaři už samostatně jezdí na vleku a sjíždějí bez větších problémů sjezdovku „Zákoutí“.
Běžkaři dnes obohatili své vyjížďky o různá speciální cvičení, bonusy a hry. Dnešním úspěchem je téměř stoprocentní dovednost jízdy v pluhu.
Po večeři probíhal kvíz o historii lyžování doplněný ukázkami s filmu „Krakonoš a lyžníci“. Všechny děti byly za svou snahu i znalosti odměněny sladkými odměnami.

Sjezdaři:
Vše jsme si to užili, máme se fajn. Skoro všichni už lyžují. Rádi jezdíme lesíkem. Naučili jsme se plužit, ale ten sníh nechce zmizet.

Běžkaři:
Stále všichni žijeme (možná). Naučili jsme se pluh a postoj při sjezdu. Užili jsme si mnoho zábavy a her. Kromě pár přejetých zaječích bobků jsou lyže v pořádku.

14. 2. 2011 to 18. 2. 2011
2010/2011