Lyžařský kurz 7. tříd - den pátý

Den závěrečný. Sjezdaři se pustili do sjíždění „Čerťáku" hned po snídani. Zalyžovali si tak na upravené sjezdovce „manchestru", na kterou přibylo i trochu prašanu. Unavení, ale spokojení tím ukončili svůj lyžařský výcvik.
Běžkaři pro dnešní den zvolili členitější terén, který byl náročnější nejen svým reliéfem, ale i díky čerstvě napadanému sněhu. Bez problémů však zvládli celou trasu a rovněž unavení a spokojení se těší na příjezd domů, do Liberce.

Sjezdaři
Dnes byl poslední den lyžařského výcviku. Jezdili jsme na Čertově hoře a bylo to velmi dobré lyžování. Místy byly i ledové plotny. Moc se nám tady líbilo.

Běžkaři
Dnes to byl náš poslední, úžasný a namáhavý den. Vybrali jsme si trasu, kterou jsme tu ještě nejeli a zakončili ji dlouhým sjezdem. Moc se nám to tu všechno líbilo.

Datum akce: 
14. 2. 2011 to 18. 2. 2011
Školní rok: 
2010/2011
Záložky: