Finále okresního kola v košíkové dívek 8. - 9. tříd, Liberec

Dne 4. dubna 2011 se žákyně 8. a 9. ročníků naší školy vydaly bojovat o prestižní místa v rámci okresní finální soutěže košíkové na ZŠ Dobiášova, kam jsme se nominovali ze základního kola dne 14. března 2011. Po náročných zápasech se ZŠ Lesní, ZŠ Dobiášova a ZŠ Doctrína došlo ke kuriozní situaci, kdy tři školy včetně naší uhrály jednu výhru a dvě prohry a o konečném umístění tak rozhodoval počet vstřelených košů během všech zápasů. Bohužel štěstěna nestála na naší straně, byť jsme porazili i ZŠ Dobiášova, skončily jsme poměrem košů na bramborovém 4. místě. Přesto naše dívky v průběhu základního i finálového kola podávaly výborné výkony a patří jim dík za vzornou reprezentaci naší školy.

Datum akce: 
4. 4. 2011
Školní rok: 
2010/2011