Nečekané se stalo skutečností

Nečekané se stalo skutečností. Jsme první! Kdo a v čem? Přeci třída 9.B v soutěži „Společně proti kouření“, kterou vyhlásili pracovníci organizace Maják o.p.s. v rámci protikuřácké kampaně. Soutěž byla určena pro žáky 8. a 9.tříd základních škol z Libereckého kraje. Jejich úkolem bylo výtvarně nebo audiovizuálně ztvárnit zadání „Jak zapůsobit na myšlení kuřáka, aby přestal s kouřením“. Do soutěže se přihlásilo 11 škol a 19 tříd, z naší školy třídy 8.A, 8.B, 9.A a 9.B. Žáci třídy 9.B pracovali pod vedením pana učitele Kosa. Vymysleli si příběh o třídní partě, která táhla za jeden provaz. A tak se jim nelíbilo, když se dívka z jejich středu zamilovala do kuřáka a podlehla jeho kuřácké vášni. Přichystali jí překvapení. Ale více se dozvíte, až si videopříběh pustíte.

V pátek 20.5.2011 převzali zástupci třídy 9.B z rukou člena rady kraje pana Pavla Petráčka diplom přímo v prostorách multimediálního sálu Krajského úřadu Liberec a v pondělí 23.5. doručili žákům ceny do školy zástupci Majáku o.p.s. A co vše žáci vyhráli? Celodenní vstup do Aquaparku, vstupenky na zářijové utkání HC Bílých Tygrů, prohlídku Tipsport arény, prohlídku stadionu FC Slovan, exkurzi do pekáren, DVD a knihu pro každého žáka, 4 hodinový program od Majáku. Vedle toho pro školu vyhráli barevnou laserovou tiskárnu Konica od společnosti Toner-copy, voucher na servis kopírek a tiskáren a pan učitel obdržel voucher na kurz angličtiny v jazykové škole Polygot. Je potěšující, že žáci 9.třídy byli schopni vytvořit smysluplné dílo a svým vítězstvím prezentovali školu na veřejnosti.

Datum akce: 
23. 5. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110520_koureni_29.jpg176.31 KB
Záložky: