Výlet třídy 9.A do Sloupu v Čechách

Ve středu v půl páté odjela třída 9.A na školní výlet do Sloupu v Čechách, v Novém Boru na nás čekala majitelka rekreačního zařízení a odvezla batožinu. Třída se pak vydala pěšky do Sloupu v Čechách, kousek před cílem je na cestě vítalo malé černé prasátko, a pózovalo před objektivy fotoaparátů. Žáci se ubytovali v chatkách a večer se vyrazilo do tamního lesního divadla, kde si zahráli spousty her. Večer se čekalo až se setmí a vyrazilo se na noční procházku do Samuelovy jeskyně. Hezky jako husy šlapali do kopce a svítili si na cestu baterkou. Nahoře je čekal výhled do lampami osvětleného městečka a tajné nápisy na stěnách jeskyně. Druhý den se nakupovalo v blízkém obchodě a vyrazilo se na procházku po okolí a opět se skončilo v tamním lesním divadle, kde se rozehrály další hry. Nezapomnělo se ani na sloupskou cukrárnu se svými báječnými rakvičkami a kremrolemi. Večer se žáci skvěle bavili a protože se přihnala průtrž mračen a silná bouřka uchýlili se žáci do jedné z chatek, kde se povídalo, zpívalo a hrály různé hry. Party se vydařila a druhý den se o ní všichni pochvalně vyjadřovali.
Den odjezdu byl tady, vyklidit chatky, rozloučit se s okolím, nezapomenout na cukrárnu a odpoledne je čekal návrat do Liberce.
Byl to poslední výlet a tak si ho všichni užili a hodně se nasmáli. Vše proběhlo bez problémů, jen je škoda, že to vše bylo naposledy.

Datum akce: 
25. 5. 2011 to 27. 5. 2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110527_vylet_9a_sloup_v_cechach.jpg306.74 KB
Taxonomy upgrade extras: