Věda v ulicích

Dne 21.6.2011 třída 9.B společně s paní učitelkou Píchovou navšívila akci Věda v ulicích u Technické Univerzity v Liberci.
Původně to měla být obyčejná hodina hudební výchovy. Když jsme ale zjistili, že nám hodinu supluje paní učitelka Petra Píchová, uhodli jsme dobře, že se zpívat určitě nebude. A taky že ne. Paní učitelka nás vzala na akci pod jménem Věda v ulicích, která byla zaměřená na fyziku, chemii, ekologii, astronomii a astrologii aj. Velmi nás to tam bavilo. Viděli jsme spoustu zajímavých pokusů, „prošmejdili“ jsme každý stánek, u každého bylo něco zajímavého (… 3 z nás se nechali polít tekutým dusíkem, někteří si stoupli do kruhu, chytli se za ruce a nechali do sebe pustit elektrický proud – za statečnost byli odměněni pěknou propiskou…). Akce byla pěkná, moc se nám tam líbilo. Děkujeme paní učitelce, že nás tam vzala.
Autorky textu: Musilová, Kainová z 9.B

Datum akce: 
21. 6. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110621_veda_v_ulicich_kapalny_dusik.jpg173.31 KB