Poslední dny 9.A :)

Žáci 9.A se rozhodli rozloučit se s roky strávenými na naší škole opravdu velkolepě, nejdříve se ve středu sešli na Garden party, kde zavzpomínali na prožitá léta a poděkovali paní učitelce v kruhu třídy. Opékali se špekáčky a grilovali klobásky, děvčata a maminky napekly sladké dobroty a neopomnělo se zařádit si i v místním bazénku.
Ve čtvrtek po předávání pamětních listů šla celá třída na slavnostní oběd v plném počtu a společně oslavili konec školního roku.
Ve večerních hodinách se ještě sešli v čajovně na šálku dobrého čaje a už uvolněnější poklábosili o zážitcích dnešního dne. A vše se završilo divokým tancem na jedné z diskoték.
Je zvláštní, že si člověk ještě neuvědomuje, že to vše bylo naposledy a že prvního září už budou všichni někde jinde. Je nám všem smutno a bude se nám opravdu moc stýskat. Ale život jde dál a my děkujeme nejen učitelům, ale i našim rodičům, kteří pro nás byli vždy oporou.

Datum akce: 
29. 6. 2011 to 1. 7. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110630_rozlouceni_s_devataky_004.jpg280.16 KB
Záložky: