Rozloučení s devátými třídami

Poslední školní den se v krajské vědecké knihovně v 10 hodin sešli učitelé, žáci devátých tříd a jejich kamarádi z ostatních tříd, přátelé a rodiče deváťáků, aby se rozloučili se základní školou a se všemi, kteří je celými devíti roky provázeli.
Na začátku se všemi přivítala paní ředitelka Iveta Rejnartová a potom děvčata z 8.A Nikola Hrdličková a Helena Patyiová uvítala prvňáčky, kteří se přišli s deváťáky rozloučit pásmem písniček a básniček. Po prezentaci žáků 9.A předala třídní učitelka Veronika Pálková, paní ředitelka Iveta Rejnartová a pan zástupce Pavel Kos žákům pamětní listy. Proslovem k učitelům a přítomným, žáci 9.A poděkovali za léta prožitá na základní škole. Žáci první třídy zazpívali písničku a po prezentaci 9.B třídní učitel Milan Šimoniček, paní ředitelka školy a pan zástupce předali pamětní listy žákům 9.B. Proslovem opět poděkovali žáci třídy 9.B všem za prožitá léta na zdejší škole. Na závěr zahrála na klavír bývalá žákyně Yevgeniya Chernysh skladbu „Balada pro Adélku“ a sklidila velký ohlas a standing ovation.
Všem žákům devátých tříd přejeme krásné prázdniny a mnoho úspěchů v jejich nových působištích.

Datum akce: 
30. 6. 2011
Školní rok: 
2010/2011
PřílohaVelikost
Image icon 20110630_rozlouceni_s_devataky_001.jpg148.91 KB