Zajezd do Velke Britanie - den 1

V pondeli 26.9.2011 se 25 zaku nasi skoly vypravilo spolu s pani ucitelkou I.Rihovou (Seitlovou) a I.Rejnartovou za krasami jizni Anglie a do Londyna. Po dlouhe vycerpavajici ceste absolvovali celodenni prochazku Londynem, navstivili Kralovskou observator a namorni muzeum v Greenwich, prosli tunelem pod rekou Temzi, jeli nadzemkou k Tower of London. Po kratke obedove pauze presli Tower Bridge, viz foto. Vzrusujici chvile jsme stravili na krizniku Belfast a prosli vsechny jeho paluby. Dale jsme videli St.Paul`s Cat­hedral, Monument, Millenium Bridge, Globe (divadlo W.Shakespeara). Svezli jsme se i slavnym double deckerem. Londyn nas zcela vzcerpal a tesili jsme se do rodin. Nove mamy a tatove netrpelive cekali na nas prijezd do Brightonu. Privitali nas, nakrmili, umyli a ulozili do postylek.

Datum akce: 
26. 9. 2011 to 1. 10. 2011
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: