Průřezová témata projektem

Ve dnech 26.– 27.září 2011 se zúčastnili učitelé školy dvoudenního školení ve Smržovce,které bylo uskutečněno v rámci projektu „Realizace průřezových témat formou projektových dnů“. V příjemné atmosféře penzionu U Potůčku se učitelé nejen seznámili teoreticky s principy kooperativní výuky, ale zejména prakticky procvičovali různé kooperativní techniky, které jsou nedílnou součástí projektů a činnostní výuky. Lektorem byla paní učitelka Mgr. Barbora Lankašová ze smržovské základní školy. A právě základní školu ve Smržovce navštívili učitelé v rámci semináře. Nadšení vzbudila výzdoba celé školy, na které byla patrná obrovská kreativita učitelů a dětí. V doprovodu paní ředitelky Mgr. Renaty Šípkové si učitelé prohlédli celou školu a nahlédli pod pokličku tajemství úspěchu smržovské školy. Litovali jsme, že bylo tak málo času.

Datum akce: 
27. 9. 2011
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: