Zajezd do Velke Britanie - den 3

Dnes jsme se opet probudili do krasneho slunecneho a horkeho dne. Po snidani jsme zamirili do centra Brightonu, kde jsme se rozdelili na 4 skupiny. Od pruvodkyne Renaty jsme dostali otazky a ukoly ke zpracovani. pote jsme samostatne vyrazili do ulic a ptali se kolemjdoucich. Jejich odpovedi jsme si peclive zapisovali. V 10 hodim jsme se sesli pred Sealife centrem (podmorsky svet). Uvnitr nas uchvatil pohled na vselijake morske zivocichy. Nakrmili jsme rejnoky a v podvodnim tunelu jsme s uzasem pozorovali vodni zelvy, zraloky a neminuli jsme ani chobotnice a morske koniky. Odpoledne jsme stravili na romantickem hrade Hever, kde kdysi zila manzelka Jindricha VIII. Anna Boleynova. Nejvice jsme si uzili vodni labyrint, kde jsme se take radne schladili a osvezili. Nasledovala prochazka romantickym parkem a odjezd do adoptivnich rodin. Zitra nas ceka rozlouceni s rodinami a odjezd v brzkych rannich hodinach do Londyna. Stravime tam cely den a plan je opravdu nabity. Vecer se vydame na cestu domu.

Datum akce: 
26. 9. 2011 to 1. 10. 2011
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: