Přespolní běh v Ruprechticích

pondělí 10. října se konaly závody v přespolním běhu v Liberci – Ruprechticích. Barvy školy se vydala reprezentovat i naše skupina vytrvalců. Soutěžilo se v týmech i v jednotlivcích. Vždy čtyřem běžcům v dané kategorii se sečetlo individuální pořadí a nejnižší součet pořadí určil konečné umístění školy. V každé kategorii startovalo téměř 60 dětí, takže konkurence byla vskutku velká. Počasí nám nepřálo, po celou dobu pršelo a terén byl náročný.
Velkou pochvalu si zaslouží Kuba Andrš z 9.A, který mezi jednotlivci obsadil 7.místo a z 8.B Honza Dlouhý, který byl 16. Pochvalu si zaslouží také ostatní naši běžci. V týmech v kat. 6.-7.tříd chlapci vybojovali Pavel Srp, Kuba Metál, Michal Pomeisl a Jirka Kotek slušné 11.místo. V kategorii dívek se Danča Havlová, Tereza Brebtová, Maruška Janufová a Sabča Estočáková postaraly o pěkné 7. místo. Kuba Andrš, Honza Dlouhý, Filip Grzinčič a Patrik Pěknic obsadili v týmech 8.místo. Všem zúčastněným děkuji a věřím, že v příštím ročníku naše výkony ještě vylepšíme :)

Datum akce: 
10. 10. 2011
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: