Svátek zvířat

V úterý 11. října byl ten nejlepší den ve škole! Nebyl obyčejný. Tento den jsme si totiž mohli přinést do školy své mazlíčky. Byl to úžasný pocit, když nám to paní učitelka sdělila. Celá třída začala radostí jásat. Bylo to opravdu báječné, je to totiž můj vysněný den ve škole. Mohli jsme i přijít v nějakém převleku. Také jsme si měli vypracovat o svém zvířátku referát, který jsme pak všem přečetli. Ten, kdo nemá žádné zvířátko, mohl napsat o plyšákovi nebo jakémkoliv zvířátku. Ten, kdo má pejska nebo kočičku, tak ho mohl přivést na první hodinu před školu. První hodinu jsme se tedy šli ven podívat na dvě labradorky – černou Aranku a zlatou Sindulku. Potom jsme ve třídě přečetli referáty a najednou Hanička v převleku pejska běžela mezi nás po čtyřech, až se celá třída lekla a paní učitelka dokonce chtěla říct: „Kdo to tady má toho pejska?“ Chi, chi, smála se celá třída… Pak jsme z tabule četli otázky z knížky o Ferdovi Mravenci, odpovídali na ně a náš SKVĚLÝ den ve škole pomalu skončil. Děkujeme. Maruška Rezlerová
 

Datum akce: 
11. 10. 2011
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: