Strašidelné spaní ve školní družině

Chodit do školy? Učit se? Psát, počítat či pracovat… To už známe. Ale nocovat ve škole, to je úplná novinka. 30 dětí z 1. až 5. tříd si v noci z pátka na sobotu vyzkoušelo, jaké to je. Kromě spaní ve spacáku na karimatce je čekalo vyrábění strašidel z obalů na kinder vajíčka, papírových kapesníků a papírů, soutěžení v několika disciplínách, stezka odvahy a řešení strašidelných úkolů. Všichni účastníci přišli v maskách a statečně splnili připravené disciplíny. Po náročném programu se uložili ke spaní ve školním klubu. Ráno společně posnídali z přinesených zásob (maminky se opravdu snažily) a spokojeně si odnášeli domů své výrobky a odměny. Obě paní vychovatelky (Jana, Lucka a kamarád Arnošt) děti pochválily za příjemně strávený, dobrodružný a pohodový večer. Už teď se těšíme na další tematické nocování ve škole.

Datum akce: 
21. 10. 2011 to 22. 10. 2011
Školní rok: 
2011/2012