Mikuláš-akce 8.B

V Česku se už po mnoho let pořádá tzv. mikulášská nadílka v předvečer svátku sv. Mikuláše, který připadá na 5. prosince. Uspořádat takovou nadílku na naší škole v letošním roce se rozhodla třída 8.B. Holky a kluci se převlékli do kostýmů Mikuláše, čerta a anděla a
společně se vydali na „dlouhou pouť“ za dětmi 1. stupně. Škoda, že jste nemohli být v centru
veškerého dění, že jste neviděli ustrašené pohledy těch nejmenších. Mikuláš chválil, pokud děti byly hodné, čerti symbolicky trestali a hrozili neposlušným dětem a andělé rozdávali sladkosti podle toho, jak kdo byl hodný. Převleky byly tak věrohodné, že jsme stěží poznali, kdo se pod nimi skutečně skrývá. A že jim to opravdu moc slušelo, to dokazují fotografie, které si můžete prohlédnout v galerii.
Blblblblblblb­l…………….

Datum akce: 
5. 12. 2011
Školní rok: 
2011/2012