Lyžařský výcvik - den pátý

Pátek, 9.března 2012, nadešel den, kdy se žáci sedmých tříd musí rozloučit se svým lyžařským výcvikem. Tentokrát vstávali dříve jak běžně, protože sjezdaře čekaly závěrečné závody. A závodilo se celé dopoledne. Pak už jen následovalo rozloučení se sjezdařským areálem na Severáku. Běžkaři si také vyrazili na Severák, aby nad sjezdovkami uspořádali štafetové závody družstev. Boj dvou týmů byl vyrovnaný do poslední disciplíny a tak nakonec zvítězili všichni. Za odměnu si pak sjeli jednu ze sjezdovek, kde si připomněli odšlapávání ke svahu či plužení. A na závěr se odvážili sjet na lyžích stráň až nad penzion. Po obědě (kuře gordon blue) lektoři kurzu provedli závěrečné vyhodnocení, dětem předali pamětní listy a sladkou odměnu. A pak už jen čekalo žáky nakládání batohů a lyží do autobusu a rozloučení se s penzionem a celými Hraběticemi. Pro tři lektory, Mgr. Kněbortovou, Mgr. Kulhánka a Ing. Kosa, bylo potěšením číst si hodnotící listy žáků, kde se vyjadřovali k organizaci celého kurzu. Nezbývá než na závěr dodat, že letošní lyžařský kurz byl díky kvalitnímu počasí, sněhovým podmínkám, příjemnému zázemí penzionu, chutné stravě a zejména skvělé partě lidí opravdu zdařilý.

Datum akce: 
9. 3. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: