Třináct statečných

Ve středu 28. března ráno 13 statečných z 9.A vstoupilo do třídy. Ne do své, deváté, ale do některé ze tříd na 1. stupni.
Byl právě Den učitelů, několik „deváťáků“ na sebe vzalo role pedagogů a během dopoledne vyučovalo /pod dohledem třídních/ v prvních, třetích a jedné čtvrté třídě. Stateční se nezalekli matematiky, českého jazyka, tělocviku, prvouky. Přichystali křížovky, hádanky, rozcvičky i soutěže.
Malým žáčkům uteklo dopoledne při hrách jako voda. Zato jejich starší spolužáci se pěkně zapotili. Zjistili, že hravé vyučování není pro pedagoga odpočinkem, že i zdánlivě obyčejné věci někdo nechápe ani po pátém vysvětlení, že zorganizování fungující učební hodiny stojí dost sil.
Blahopřejeme odvážným, že se nezalekli podivného úkolu a děkujeme za pěkné dopoledne.


Datum akce: 
28. 3. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: