Ve škole se toho dá dělat spousta, třeba i spát ...

V pátek 30.3.2012 pře­nocovala třída 6.B ve škole.
Před školou jsme se sešli v 18 hodin a ubytovali jsme se v naší třídě. Jen co jsme si odložili věci, přesunuli jsme se do tělocvičny na vedlejší budovu, kde jsme hráli „vybiku“a další hry.
Po návratu jsme ve třídě odnosili lavice, aby vznil prostor na „taneční zábavu“ a dali si večeři, menu – dle vlastních zásob. Poté začala diskotéka, během níž se vytratilo několik dětí, aby připravilo malou noční hru, kterou jsme si pak společně užili. Někteří i opakovaně (tak moc se jim líbila). Poté následovalo pokračování diskotéky a volné zábavy.
Když jsme byli unavení, vybral si každý své místečko na spaní a připravil si spacák. Ze svých pelíšků jsme koukali na „interaktivku“ na filmy. Moc jsme toho nenaspali. Přestože jsme domů odcházeli všichni unavení, moc se nám to líbilo .

Datum akce: 
30. 3. 2012 to 31. 3. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: 
Zobrazit na nástěnku: 
6. B (2012)