SCIO testy sedmáků úspěšně za námi

Sedmáci úspěšně, někteří více a jiní méně, zvládli SCIO testy určené jejich věkové kategorii. Jak dopadnou v rámci republikového porovnání se dozvíme zhruba za měsíc (plus mínus), až budou testy kompletně ukončeny a zpracovány. Tyto výsledky pak budou každému žákovi k dispozici.
Již dnes však mají třídní učitelé k dispozici základní tabulky a grafy s úspěšností žáků v rámci naší školy. Vzhledem k tomu, že tyto tabulky obsahují výsledky všech žáků, nebudou veřejně přístupné přes stránky školy. Každý žák si své bodové ohodnocení jistě pamatuje. TU jistě budou mít s sebou kopie výsledků na blížících se třídních schůzkách, kde bude možné do nich nahlédnout a zjistit zda Váš syn/Vaše dcera převyšuje průměrné hodnocení ve škole, jaký je průměr všech žáků apod.
Budete-li mít k tabulkám či grafům nějaké dotazy, rád na ně v rámci svých znalostí a vědomostí odpovím.

Datum akce: 
11. 4. 2012 to 12. 4. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Zobrazit na nástěnku: 
7. A (2012)
7. B (2012)