Mistrovství ČR v kinballu -Hradec Králové

Dne 25.4.2012 se 10 chlapců a dívek ze 7.ročníků naší školy(D.Musil, V.Outrata, T.Bui, M.Touš, K.Odzgan, O.Šanda, B.Filipi, V.Holubová, S.Karpalová, K.Paclíková) zúčastnilo Mistrovství ČR v Kinballu, které se konalo v Hradci Králové. Naše družstvo po šesti náročných zápasech vybojovalo 4. místo, ke kterému jim velice gratulujeme (bronzová medaile nám utekla o pouhý 1 bod)!
Nemohu však opomenout okomentovat fakt, že serióznost průběhu konání 1. Mistrovství ČR v kinballu základních škol provázely zmatky ze strany organizátorů a změny nastavených pravidel během probíhajících zápasů ze strany rozhodčích. Avšak i přesto, či právě proto máme ze 4. místa velikou radost a určitě se budeme snažit naše sportovní umění na této úrovni i nadále udržet a pochopitelně stále zdokonalovat.
Děkujeme též rodičům B.Filipi a V.Holubové, kteří na tuto soutěž přijeli náš tým podpořit.

Datum akce: 
25. 4. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Zobrazit na nástěnku: 
7. B (2012)