Sladká technika

23.5.2012 se zájemci o studium technických oborů zúčastnili další z akcí NadoTECH. Tentokrát nás pozvali ze Střední školy strojní, stavební a dopravní v Liberci.
Dopoledne jsme si prohlédli školní dílny na Letné a v Kubelíkově ulici. Viděli jsme při praktické výuce budoucí instalatéry, automechaniky, truhláře nebo třeba mechaniky seřizovače. V dílnách, kde se právě neučilo, jsme viděli nářadí a stroje a o všech oborech jsme se dozvěděli mnoho zajímavého.
Odpoledne jsme před radnicí soutěžili s ostatními zúčastněnými školami. Témata soutěží se vztahovala k vyučovaným oborům. Zvítězili jsme v disciplíně malíř, zedník a v závěrečném vědomostním testu. Ale i v disciplínách truhlář a automechanik jsme se snažilii. Takže jsme byli (z 8 zúčastněných škol)celkově třetí a zaslouženě jsme si pochutnali na sladké odměně.

Datum akce: 
23. 5. 2012
Školní rok: 
2011/2012
PřílohaVelikost
Image icon 20120523_nadotech8r_03.jpg271.52 KB
Záložky: