Mise "Bakterie"

V rámci projektu EU Peníze školám se žáci 8. tříd mohli dělit pro výuku pracovních činností na méněpočetné skupiny. Díky této individualizaci výuky žáci dosáhli velmi dobré úrovně v ovládání svých robotů s využitím všech dostupných senzorů, což se kladně projevilo i v závěrečné soutěži. Během června proběhla soutěž nejdříve ve skupinách, poté i v rámci celého ročníku. Vlastní soutěž se skládala ze dvou částí: robogame, ve které robot plnil danou misi a designu, kde byly ohodnoceny konstrukce nástavců a programy. Cílem mise „Bakterie“ bylo převézt bakterie ze základny k umyvadlu, dále vysypat bakterie do umyvadla a zaparkovat robota na předem určeném místě u mantinelu. Vítězem dílčích soutěží byly vždy dívky (robogame K. Vacková a M. Vykouřilová z 8.A, design T. Mariašová a A. Mašková z 8.B). Celkovými vítězi se ale nakonec stali chlapci z 8.B K.Vacek a P.Pomeisl. Gratulujeme!

Datum akce: 
8. 6. 2012 to 29. 6. 2012
Záložky: