Víkendové dobrodružství

V sobotu 9.6. se děti z 1.A nechaly autobusem odvézt do Nového Boru. Vzaly sebou své rodiče a svou paní učitelku, kteří děti doprovodili do romantického Skalního hradu Sloup, krásného Lesního divadla a na vyhlídku. Poté cesta pokračovala krásnou přírodou, mezi pohádkovými domky a končila v kempu u Radvaneckého rybníku. Do tolik očekávané stezky odvahy si děti stihly ještě opéct buřty, jít na procházku a důkladně prozkoumat okolí. Po strašidelné cestě setmělým lesem se strašidly si děti vyslechly u ohně pohádku a usnuly skoro stejně rychle, jako většina rodičů.
Druhého dne po snídani děti vyrazily na dobrodružnou hru plnou úkolů a otázek zakončenou hledáním pokladu. Po dlouhém pochodu a několika nečekaných událostech jsme se spokojení a unavení rozloučili na libereckém nádraží.

Datum akce: 
9. 6. 2012 to 10. 6. 2012
Školní rok: 
2011/2012