Roboťáci doplňují svůj tým

Dnes, v pátek 22. června, si pozvali členové kroužku robotiky další zájemce o robotiku se stavebnicemi LEGO Mindstorms. Nejprve roboťáci představili svůj dosavadní tým, který bohužel opouštějí Filip Hamalčík (věkem už nebude zapadat do naší kategorie), Adéla Mašková (stěhuje se do jiného města) a Jáchym Kvasnička (odchází na gymnázium). Budoucí „nováčky“ poté seznámili se strukturou soutěže First LEGO League, pochlubili se svými úspěchy i vyslovili přání vyhrát letos české finále a postoupit do evropských kol soutěže. Pod jejich vedením se pak děti pokusily roboty „oživit“ – sestavily své první programy a vyzkoušely jejich funkčnost.
Pevně věříme, že se nám podařilo získat do týmu další nadšence a spolu budeme úspěšně reprezentovat naši školu.

Datum akce: 
22. 6. 2012
Školní rok: 
2011/2012
Záložky: