Sportovní den

Ve středu 27.6. se konal na stadionu Svojsíkova tradiční sportovní den. Třídy soutěžily mezi sebou v různých disciplínách. První byl „běh tříd“. Žáci dané třídy všichni najednou vystartovali a běželi jedno kolečko atletického stadionu. V kategorii 6.-7. tříd měli nejrychlejší čas žáci ze 7.A. V kategorii 8.-9. tříd byla nejrychlejší třída 9.B. Po běhu tříd následoval turnaj ve vybíjené, přehazované a fotbale. Vybíjená se nejlépe povedla dívkám ze 6.A a přehazovanou ovládly dívky z 9.B. Fotbal vyhráli chlapci z 7.A . Ve starší kategorii po velice napínavém zápase mezi 9.A a 9.B, který rozhodnul až penaltový rozstřel, zvítězili chlapci z 9.A. Třídy, které zrovna nehrály, soutěžily v dovednostních úkolech ve florbale, frisbee, skákaly přes švihadlo a běžely překážkový běh. Za pěkného počasí si opravdu všichni dobře zasportovali a odnesli spoustu zážitků.