A jsou tu zase po roce - Vánoce!

Blížící se příchod Vánoc jsme si na 2.stupni připomněli 21.12.2016 vánočním zpíváním, tvořením, hraním a sportováním. Den začal netradičně zpěvem. Všichni žáci a učitelé se v 8.00 hodin sešli na chodbě (schodech) v 1.patře a pod vedením p.uč.Frolíkové přivítali zpěvem vánočních koled sv.Josefa a pannu Marii s Ježíškem. Po vystoupení p.ředitelka Rejnartová všem popřála krásné Vánoce, splnění všech přání, zdraví a hodně úspěchů v novém roce. Úplnou tečkou byla "Óda na radost", kterou zazpívali žáci 9.ročníku. Poté se všichni rozešli do tříd-dílen, aby si zhotovili výrobky s vánoční tematikou, zahráli online a deskové hry a i trochu protáhli svá těla v tělocvičnách. Atmosféru Vánoc  "podmalovávaly" i koledy, které v průběhu dopoledne po budově zněly. A jak jsme si dopoledne užívali? Koukněte do galerie!

21. 12. 2016