Dospěláci v keramické dílně osmým rokem

Zní to neuvěřitelně, ale dospělí letos absolvovali ve školní keramické dílně své kurzy již osmým rokem. A řada z nich se kurzů účastní od samého začátku. Nabyli tak technických dovedností, které mohou zúročit ve své tvorbě. Také letos vznikala díla jednoduchá i kompozičně náročnější, více se experimentuje s dekorováním. Někdy je hledání bolestné, to když barvy "nevyjdou", ale zpravidla je se čím chlubit. Nesmí se zapomínat, že jsme amatéři, kteří si chtějí užít krásné tvůrčí relaxace pravidelně dvě hodiny týdně. Letošní kurzy končí, ale dospěláci se již těší na říjen, kdy by se mohli podeváté setkat ve školní keramické dílně. Mezi účastníky nejsou jen lidé z veřejnosti, ale také rodiče a prarodiče našich žáků a bývalé paní učitelky. Krásné léto.

2. 5. 2018