Adaptační kurz – den druhý

Ačkoli jsme včera byli plni dojmů a večer se nám vůbec nechtělo spát, ráno jsme byli čilí. Snažili jsme se uklidit pokoje, představy některých z nás se však poněkud lišily od kritérií paní učitelky. Dopoledne jsme si zahráli na reportéry, abychom o svých spolužácích i paní učitelce získali co nejvíce nových poznatků. V dalším bloku jsme zkoušeli, jak si zlepšit náladu a být svěží. Po obědě jsme při hrách posilovali týmovou spolupráci. Někteří z nás v tom zatím mají rezervy. Formou metod osobnostní a sociální výchovy jsme se potom zaměřili na sebepoznání a někdy i své aktuální pocity odhalili. Sportovní blok se nesl ve znamení odvety včerejšího fotbalového zápasu. Děvčata změřila své síly ve štafetách. Večer jsme protančili v rytmu disco. Až na jedno naražené koleno se nám všem daří dobře, takže už se těšíme na zítřek.

16. 9. 2014